Studio’s | Studio’s

Zoek een studio in jouw buurt

afslanken op maat? start met infraligne

Kies een studio op de kaart of maak een keuze beneden in het overzicht.

  • vrouwen
  • mannen

Antwerpen

Infraligne Borsbeek

Herentalsebaan 191 2150 Borsbeek T. 03 440 70 90 E. borsbeek@infraligne.be

meer info

Infraligne Brasschaat

Bredabaan 824 2930 Brasschaat T. 03 689 20 29 E. brasschaat@infraligne.be

meer info

Infraligne Deurne

Merksemsesteenweg 135 2100 Deurne T. 03 326 75 95 E. deurne@infraligne.be

meer info

Infraligne Geel

Stationsstraat 84b 2440 Geel T. 014 496 496 E. geel@infraligne.be

meer info

Infraligne Herentals

Lierseweg 47d 2200 Herentals T. 014 21 06 12 E. herentals@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Hoogstraten

Burgemeester J. Van Aperenstraat 9A bus 3 2320 Hoogstraten T. 03 312 14 40 E. info@infralignehoogstraten.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Lier

Mijl 11 2500 Lier T. 03 480 70 06 (vrouwen) & 03 480 60 07 (mannen) E. lier@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Limburg

Infraligne Bree

Opitterpoort 1.0.1 3960 Bree T. 089 23 79 08 E. bree@infraligne.be

meer info

Infraligne Genk

Weg naar As 160/01 3600 Genk T. 089 24 90 24 E. genk@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Hasselt

Toekomststraat 58 3500 Hasselt T. 011 23 33 63 E. hasselt@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Lommel

Koning Leopoldlaan 241 3920 Lommel T. 011 44 75 05 E. lommel@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Riemst

Tongersesteenweg 217 3770 Riemst T. 012 23 36 33 E. riemst@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Sint-Truiden

Hasseltsesteenweg 67 3800 Sint-Truiden T. 011 69 63 18 E. sttruiden@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Luik

Infraligne Hannut

rue de Landen 157 4280 Hannut T. 0472/55.82.12 E. hannut@infraligne.be

meer info

Infraligne Luik

Rue Moreau 20 4650 Herve T. 087 55 88 58 E. herve@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Studio Malmedy

Avenue du Pont de Warche 28 4960 Malmedy T. 080/88.09.27 E. malmedy@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Oost-Vlaanderen

Infraligne Aalst

Gentse Steenweg 381 9300 Aalst T. 053 78 52 25 E. aalst@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Belsele

Kleemstraat 15 9111 Belsele T. 03 765 06 64 E. dreambody@telenet.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Beveren

Stationstraat 58 9120 Beveren T. 03 298 31 32 E. infraligne.beveren@telenet.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Dendermonde

Grootzand 19 D 9200 Grembergen T. 052 50 91 50 E. esplendido@telenet.be

meer info

Infraligne Eeklo

Molenstraat 38 9900 Eeklo T. 09 343 89 62 E. eeklo@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Gent

Hundelgemsesteenweg 461 9050 Gentbrugge T. 09 223 77 72 E. gent@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Zingem

Gentsesteenweg 56B 9750 Zingem T. 09 384 94 04 E. zingem@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Zottegem

Langestraat 104 9620 Zottegem T. 09 361 33 61 E. zottegem@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Vlaams Brabant

Infraligne Aarschot

Langdorpsesteenweg 1B 3200 Aarschot T. 016 60 74 05 E. aarschot@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Diest

Com. Neyskenslaan 37 3290 Diest T. 013 32 34 05 E. infraligne@telenet.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Grimbergen

Wolvertemsesteenweg 95 1850 Grimbergen T. 02 270 89 25 E. grimbergen@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Leuven

Brusselsesteenweg 5 3020 Herent T. 016 200 801 E. leuven@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne St-Pieters-Leeuw

Joseph Depauwstraat 35-37 1600 Sint-Pieters-Leeuw T. 02 331 55 06 E. stpleeuw@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

West-Vlaanderen

Infraligne Brugge

Maalse Steenweg 358 8310 Brugge T. 050 67 41 50 E. brugge@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Ieper

Vooruitgangstraat 3A 8900 Ieper T. 057 48 88 69 E. ieper@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Kuurne

Ter Ferrants 28 8520 Kuurne T. 056 37 39 00 E. infralignekuurne@skynet.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Oostende

Northlaan 15 bus 1 8400 Oostende T. 059 80 58 38 E. oostende@infraligne.be

meer info

Infraligne Roeselare

Westlaan 346 8800 Roeselare T. 051 62 76 37 E. roeselare@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Infraligne Tielt

Hulstplein 36/1 8700 Tielt T. 051 40 03 20 E. tielt@infraligne.be(e-mail niet voor het maken of annuleren van afspraken)

meer info

Oeps! Je browser lijkt verouderd te zijn. Hierdoor wordt deze website niet optimaal weergegeven. Installeer de laatste versie van je favoriete browser om deze website optimaal te gebruiken.